Не було бабі клопоту...
Apr. 8th, 2019 05:17 am![[personal profile]](https://www.dreamwidth.org/img/silk/identity/user.png)
Програма з дослідження перцептрона пов'язана головним чином не з винаходом пристроїв, яким притаманний "штучний інтелект", а з вивченням фізичних структур і нейродинамічних принципів. Френк Розенблат |
Що коїться в їхніх головах? Це ж справжнісінький дурдом:
Єврокомісія започатковує пілотний проект з визначення на практиці етичних принципів, за якими у Європі розвиватиметься штучний інтелект. Це зроблено на основі роботи групи експертів високого рівня, яка була утворена у 2018 році в рамках Стратегії ЄС із розвитку штучного інтелекту, повідомляється на сайті Європейської Комісії.
"Етичний вимір штучного інтелекту не є предметом розкоші або чимось таким, чим можна нехтувати. Оскільки лише за умови довіри наше суспільство може повною мірою скористатися технологіями. Етичний штучний інтелект - це вигідний усім проект, що може стати конкурентною перевагою для Європи: у розробці штучного інтелекту, який створюється для людини і якому люди можуть довіряти", - зазначив віце-президент з питань єдиного цифрового ринку Андрус Ансіп. (espreso.tv)
От сиджу і думаю, чи етичний ніж, яким я хліб нарізаю? А про юридичну відповідальність власників і розробників дурної залізяки забули?
Здається маємо прояв закону Паркінсона, що діє в середовищі євробюрократії. Звичайно ж на діяльність бюрократів надано кошти. А чи не є таке безглуздя специфічним проявом корупції? Бо здається, що це свідоме маніпулювання фобією до того чого немає, хоча існує ілюзія існування.
no subject
Date: 2019-04-08 07:16 pm (UTC)А захисний кожух на циркулярці — це етичність чи просто техніка безпеки? Сцуко, сіль без ГМО якась