Sep. 1st, 2018

belmondo3: (Default)
До "Трампової хуцпи"

Теперь конкретные факты о текущем положении вещей. Только что ФРС сообщила, что совокупный корпоративный долг США (долг коммерческих компаний, за вычетом банковского сектора) достиг, на конец марта 2018 года, 45,2% ВВП Америки. Больше того, именно такого уровня корпоративный долг достиг в первые месяцы 2008 года, непосредственно перед началом Великой Рецессии.

К этому следует добавить "валовой федеральный долг", достигший 105% ВВП, и немаленькие долги местных органов власти. Да и долги потребительского сектора (жилищная ипотека, плюс долги по "карточкам", плюс автомобильные займы плюс студенческие займы) за последние два "безоблачных года" сильно выросли.

Попросту говоря, условия для полномасштабного кризиса уже созданы, и реализоваться он может уже в ноябре, если республиканцы потерпят крупное поражение на промежуточных выборах. А это будет означать серьезные перспективы импичмента Трампа и... резкое падение биржи вместе с ценой углеводородов. Так считают многие американские эксперты, включая, например, знаменитого профессионального инвестора Джима Роджерса (Jim Rogers). И это отнюдь не фантазии!
(www.kasparov.ru)



PS
Біржа сама впаде, бо їй нікуди подітися. Якщо республіканці не програють то це станеться пізніше.
belmondo3: (Default)
Што у трєзвава на умє, то у пьянава на язикє.

Плани агресії проти України розроблялись ще за Єльцина. Гроші тут ні до чого.


Реакція Єльцина на зауваження Клінтона щодо політики РФ у Чечні.
belmondo3: (Default)
Нещодавно Радзіховський та інші висловили думку про те, що Європейські політики проти санкцій США.

По-перше, європейські політики різні, по-друге дехто серед них працює як агент впливу на Хуйло, а по-третє, Хуйло підкупає бізнес, що спонсорує партії, але так робить не тільки Хуйло. Коли постало питання про зняття санкцій з Ірану, ЄС відправило до Тегерану феміністку, котра прилетівши до Тегерану, відразу закинула аятолам утиснення прав жінок, що зірвало перемовини, але згодом під тиском бізнесу ЄС скасували санкції проти Ірану. Тут важливо зрозуміти, що політичні лідери ЄС мають стратегічне мислення (звичайно не всі), з точки зору якого дестабілізація на Близькому Сході шкодить європейським інтересам, зокрема економічним. На щастя європолітиків у США з'явився новий президент, що вирішив відновити санкції проти Ірану. Пролунали заяви, що ЄС захистить європейський бізнес від американських санкцій, але заяви заявами, а бізнес пішов з Ірану, котрий разом із Росією дестабілізує Близький Схід. А якщо зважити на те, що Хуйло кілька разів накладав вето у радбезі ООН на європейські пропозиції ввести миротворчі війська до Сирії коли там розпочалася війна, то важко уявити ступінь їхнього роздратування політикою Росії.

До речі, у коаліційній угоді між СДПН і ХДС/ХСС виписано зменшення споживання вуглеводнів. NS2 погано відповідає стратегічним уявленням провідних німецьких партій. На їхнє щастя з'явився американський дурник, котрого можна звинуватити у припиненні будівництва NS2, щоби не погіршувати стосунки зі спонсорами. А дурник тим часом будує у ЄС термінали для скрапленого газу, хоча він і не здогадується, що приймати будуть не американський газ, а газ з Близького Сходу та Північної Африки, бо звідти дешевше.

Profile

belmondo3: (Default)
belmondo3

June 2022

S M T W T F S
   12 34
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Jul. 4th, 2025 03:03 am
Powered by Dreamwidth Studios