belmondo3: (Default)
belmondo3 ([personal profile] belmondo3) wrote2018-07-27 01:30 pm
Entry tags:

Консолідація

До теми "Юридичні проблеми"

Проблема ширша за підпорядкування корпоративній державі комерційних фірм. У таких державах ЗМІ через економічні важелі знаходяться під контролем влади. Тобто вони апріорі налаштовані на розповсюдження провладної пропаганди чи на ведення інформаційної війни. Але з досвіду СРСР і зважаючи на випадки у РФ, наприклад, встановлення контролю влади за ПЕН-центром, слід прийняти закони щодо стосунків із ЗМІ та громадськими організаціями КТД (корпоративної чи тоталітарної держави). Фактично у КТД громадські організації імітують справжні КТД.

До речі, почитав, як розвивався СРСР у 20-ті. Він тоді ще не набув характерних рис радянського тоталітаризму та був КТД, якщо зважити на НЕП і доступ громадян до емігрантської преси. Це схоже на сучасний Китай. Судячи на скасування обмеження на термін займати посаду голови КПК, Китай прямує у тоталітарному напрямку. Консолідація влади президента РФ та подальші обмеження свобод свідчить про таку ж тенденцію.

PS
Невтішний висновок.
Коли політична система консолідується, навіть якщо зміниться перша особа, то пом'якшення режиму не треба очікувати, аж до кризи у системі.

Post a comment in response:

If you don't have an account you can create one now.
HTML doesn't work in the subject.
More info about formatting

If you are unable to use this captcha for any reason, please contact us by email at support@dreamwidth.org